A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

В Бахмутській райдержадміністрації відбулося онлайн засідання комісій з питань призначення державної соціальної допомоги

Дата: 18.03.2020 09:56
Кількість переглядів: 722

Фото без опису

18 березня голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна в онлайн-режимі провела засідання районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги.

Членами комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям розглянуто 11 заяв. За результатами розгляду документів 7 малозабезпеченим сім’ям буде призначена державна допомога. 4 заявникам відмовлено, оскільки заявники не працюють, не перебувають на обліку в Бахмутському міському центрі зайнятості та не використовують можливостей, передбачених законодавством, задля покращення свого матеріального становища.

Членами комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання розглянуто 10 заяв щодо призначення житлової субсидії та 4 заяви про включення до ЄДАРП і надання пільг. За результатами розгляду усі заяви були розглянуті позитивно. 

На засіданні комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам сьогодні розглянуто 84 заяви ВПО. За 82 заявами комісією прийняті рішення про призначення різних видів соціальних виплат.

Разом із тим 2 внутрішньо переміщеним особам відмовлено у призначенні соціальних виплат, оскільки в ході перевірки відомостей, заявлених у документах, вони були відсутні за фактичним місцем проживання та протягом трьох днів не звернулися до УПСЗН райдержадміністрації задля підтвердження свого фактичного проживання на території Бахмутського району.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора