Бахмутський район розпочинає відновлення житлових будинків

Дата: 16.03.2020 16:33

5 родин селища Травневе готові відремонтувати покрівлю власними силами за рахунок будівельних матеріалів матеріального резерву Донецької ОДА.

Такої домовленості було досягнуто під час спілкування заступника голови Бахмутської  Володимира Кувикіна  з мешканцями Травневого та Гладосове. Заступник проінформував про реалізацію  обласної програми з відновлення житла  та з’ясував, якими силами можуть родини відремонтувати свої покрівлі.  У разі можливості застосування режиму  ремонтні роботи будуть проведені силами  ДСНС.

Також були обговорені питання ремонту дороги, саме в частині підсипання грунту. Слід додати, що в найближчий час плануються роботи по ямковому ремонту дороги через Семигір.я.

Бахмутська райдержадміністрація висловлює подяку представникам гуманітарної місії «Проліска» та військово-цивільному співробітництву за організацію поїздки в населенні пункти, які розташовані на лінії розмежування.