В Бахмутському районі розроблять евакуаційні заходи

Дата: 16.03.2020 12:09

Голова Бахмутської райдержадміністрації провела робочу зустріч з представниками  АКТЕДА з питання співпраці по розробленню евакуаційних заходів.

Тетяна Єрохіна подякувала учасникам зустрічі за надання допомоги населеним пунктам та зауважила, що безпосередньо необхідно працювати саме в місцевих радах, для яких і будуть розроблятися плани. Після обговорення всіх моментів було досягнуто домовленість про зустріч з керівництвом міст та селищ, щоб визначити для якого населеного пункту буде розроблятися План відповідного реагування на надзвичайну ситуацію і які потреби існують на сьогодні.

Асистенти проекту та технічний координатор DRR  АКТЕД Україна зазначили, що на сьогодні між адміністрацією та організацією є порозуміння, що дозволить реалізувати проект. Крім того, до участі в проекті будуть залучені підрозділи ДСНС.