В Бахмутському районі не будуть призупиняти соціальні виплати

Дата: 16.03.2020 09:56

До Бахмутської райдержадміністрації надходять звернення від громадян з питань призначення та виплат всіх видів державної допомоги,  пенсій.  Також піднімається питання про проходження верифікації в Ощадбанку.

Голова Бахмутської РДА Тетяна Єрохіна повідомила, що всі структурні підрозділи райдержадміністрації працюють в звичайному режимі, проводиться нарахування всіх видів виплат, розглядаються заяви про призначення соціальних виплат, нарахування субсидій.  За інформацією  від фахівців «Ощадбанку» термін проходження верифікації громадянам, які мають соціальні картки, буде перенесено, блокування карток відбуватися не буде. Вже в найближчу середу на засідання комісії з призначення усіх видів державної допомоги винесено 6 заяв про призначення державної допомоги малозабезпеченим родинам та 30 справ  для призначення та відновлення виплат внутрішньо переміщеним особаи.

За посиланням можна ознайомитися з інформацією.