ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Дата: 16.03.2020 09:43

З метою недопущення ситуації поширення коронавірусної інфекції COVID-19, Бахмутська районна державна адміністрація Донецької області повідомляє, що відповідно до Протоколу № 2 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року скасовано проведення прийомів громадян в усіх органах державної влади та органах місцевого самоврядування.

Враховуючи вищевикладене, просимо усіх мешканців району подавати кореспонденцію (пропозиції (зауваження), заяви (клопотання), запити на публічну інформацію тощо) до поштової скриньки, яка знаходиться в холі на першому поверсі адміністративної будівлі Бахмутської районної ради за адресою: Донецька обл., м. Бахмут, вул. О. Сибірцева, буд. 33  уникаючи візиту до громадських приймалень.

Бахмутська

райдержадміністрація