В Бахмутському районі введені тимчасові обмеження щодо перетинання лінії розмежування

Дата: 15.03.2020 12:01

З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої короновірусом SARS-CoV-2 з 00 год.00 хв. 16.03.2020 до 03.04.2020 на КПВВ  «Майорськ» буде припинено пропуск через лінію розмежування з тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях осіб (в тому числі іноземців та осіб без громадянства), які не мають постійної реєстрації місця проживання на підконтрольній Уряду України території, при цьому, пропуск вказаної категорії осіб до тимчасово окупованих територій  буде здійснюватися без обмежень.

З 00 год.00 хв. 16.03.2020 до 03.04.2020 також буде  припинено пропуск через лінію розмежування на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях осіб (в тому числі іноземців та осіб без громадянства), які мають постійну реєстрацію місця проживання на підконтрольній Уряду України території, при цьому, пропуск вказаної категорії осіб з тимчасово окупованих територій буде здійснюватися без обмежень.