В Бахмутському районі дітям надають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Дата: 12.03.2020 14:22

12 березня 2020 року у малому залі Бахмутської райдержадміністрації відбулось чергове планове засідання Комісії з питань захисту прав дитини БРДА. На порядку денному розглянуто 14 питань щодо захисту прав дітей, та прийняті відповідні рішення:

-  2 питання про доцільність влаштування малолітніх дітей до державного закладу на повне державне утримання;

- 10 питань стосовно надання дітям статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів;

- затвердження 15 індивідуальних планів соціального захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Всього Бахмутською райдержадміністрацією 256 дітям надано статус дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.