Центр надання адміністративних послуг при Бахмутській райдержадміністрації розширює перелік адміністративних послуг

Дата: 11.03.2020 13:05

11 березня голова Бахмутської РДА провела робочу нараду із суб’єктами надання адміністративних послуг. За результатами наради було вирішено розширити перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг при Бахмутській райдержадміністрації. Тетяна Іванівна зазначила, що ключове завдання - забезпечення якістю та доступністю надання адміністративних послуг жителям Бахмутського району. Наразі Центром надання адміністративних послуг при Бахмутській райдержадміністрації обслуговуються мешканці Бахмутського району, внутрішньо переміщені особи, а також мешканці Соледарської, Сіверської та Званівської об’єднаних територіальних громад. З початку року Центром надання адміністративних послуг при Бахмутській райдержадміністрації надано 914 результатів адміністративних послуг.