A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Дітям Бахмутського району буде придбано 3 квартири

Дата: 11.03.2020 13:01
Кількість переглядів: 932

Фото без опису

11 березня голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела засідання районної комісії з питань формування пропозицій щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа і визначення дітей, яким буде придбане житло або призначено грошову компенсацію та об’єктів, на які буде спрямована субвенція.

Упродовж поточного тижня комісією за заявами трьох громадян із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, було проведено обстеження квартир, які планується придбати для них за кошти субвенції з державного бюджету (2 квартири в  м. Бахмут і 1 квартиру в м. Соледар).

На засіданні члени комісії переглянули фото звіт про обстеження квартир, обговорили питання стосовно їх технічного стану, умов проживання, наявної документації на житло.

За результатами роботи комісії, з урахуванням результатів обстеження були прийняті позитивні рішення щодо придбання трьох квартир.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора