Бахмутська районна державна адміністрація
Донецької області

Засідання комісій з питань призначення державної соціальної допомоги

Переглядів: 249

11 березня голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела засідання районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги.

Члени комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям розглянули 1 заяву. За результатами розгляду документів заявнику буде відмовлено у призначенні  державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, оскільки заявник не працює і не використовує можливостей, передбачені законодавством, задля покращення свого матеріального становища.

Членами комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання розглянуто 19 заяв щодо призначення житлової субсидії. Більшість заяв за результатами розгляду була задоволена. На підставі діючого законодавства 3 заявникам відмовлено у призначенні житлової субсидії.

На засіданні комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам сьогодні розглянуто 63 заяви ВПО. За 60 заявами комісією прийняті рішення про призначення різних видів соціальних виплат.

Разом із тим 3 внутрішньо переміщеним особам відмовлено у призначенні соціальних виплат, оскільки в ході перевірки відомостей, заявлених у документах, вони були відсутні за фактичним місцем проживання та протягом трьох днів не звернулися до УПСЗН райдержадміністрації задля підтвердження свого фактичного проживання на території Бахмутського району.« повернутися до списку новин