Цивільне-військове співробітництво у Бахмутському районі

Дата: 10.03.2020 13:32

Майже три роки Бахмутська райдержадміністрація тісно співпрацює з військовослужбовцями у вирішенні різних питань. Збройні сили України опікуються медициною, освітою, надають допомогу у вигляді медикаментів, інструментарію, меблів. Сьогодні такий гуманітарний груз був переданий Світлодарській  міській лікарні, і це не перша допомога. Борис Кутовий став для району справжнім другом, він неодноразово привозив вистави з подарунками для дітей, організовував літературні зустрічі , передавав книги підліткам та молоді.  Зустріч з головою Бахмутської РДА  Тетяною Єрохіною пройшла не тільки у спілкування по робочим питанням, а й з нагоди видавництва книги Бориса «Листи здалеку». Автор подарував книгу керівнику району і пообіцяв у майбутньому запросити на виставу, над якою зараз працюють режисери.

Цивільне-військове співробітництво стало запорукою вирішення багатьох питань у Бахмутському районі