Жінок Бахмутського району вітали віршами та піснями

Дата: 06.03.2020 13:06

Театральною виставою, музичними номерами, солодощами, квітами і подарунками вітали жінок в відділенні денного перебування КУ "Бахмутський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" у м. Світлодарськ.

Відвідувачі відділення за рік вже професійно співають у творчому колективі "Натхнення", тому бажаючих послухати було багато. Завітали з невеликим концертом і учні Світлодарської музичної школи.

Голова Бахмутської райдержадміністрації привітала жінок з наступаючим святом, подякувала колективу за організацію роботи, відзначила, що кількість бажаючих відвідувати установу зростає, тому необхідно шукати нові форми роботи. Можлива співпраця з закладами культури, школами та молодіжним центром. А подарунком став сертифікат на придбання костюмів для хорового колективу.