2 дітей з Бахмутського району відправилися на оздоровлення до Молдавського Центру реабілітації «Сергіївка»

3 березня 2020 року 2 дітей Бахмутського району відправилися на оздоровлення до Молдавського Центру реабілітації для дітей «Сергіївка».

Завдяки домовленостям Міністерства соціальної політики України з урядом Республіки Молдова діти Луганської та Донецької областей мають змогу отримати оздоровлення та реабілітацію в санаторному центрі «Сергіївка».

Центр спеціалізується на пульмонології, кардіології, гастроентерології та лікуванні нейромоторних порушень.

Відпочинок дітей триватиме 18 днів. Разом із цікавим дозвіллям діти, які проживають у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення та які перебувають на диспансерному обліку, отримують змогу в Центрі «Сергіївка» значно поліпшити стан здоров’я.