В Бахмутському районі привітали жінок

Дата: 05.03.2020 16:07

Районне свято з нагоди Міжнародного жіночого дня пройшло у Світлодарську на вищому рівні. Солодощі і кава, фотозона, майстер-клас по зачісках під музику - так зустрічав Світлодарський палац культури гостей. Настрій підіймався одразу, а підтвердженням були танці прямо у холі. За рішенням оргкомітету районне свято вперше провели на північному боці району. Але це не стало завадою для свята. Делегації з місцевих рад, мешканці міста, військові не залишили ні одного вільного місця. Голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна привітала жінок зі святом, зазначивши, що сьогодні слабка половина успішно справляється на самих складних ділянках роботи, але при цьому жінки залишаються добрими і ніжними.

«Любіть рідних і близьких, дітей і чоловіків, любіть життя і воно віддячить вам», - такими словами закінчила свої вітання Тетяна Єрохіна.

Творчим подарунком став мюзикл "Чего хочет женщина", який підготував колектив Районного будинку культури.

Організаційний комітет висловлює подяку всім службам, організаціям і колективам за проведення свята.