В Бахмутській РДА відбулася зустріч з представниками Офісу Агентства ООН у справах біженців на сході України

Дата: 05.03.2020 11:10

Голова Бахмутської РДА Тетяна Єрохіна зустрілася з  радником з польових питань Офісу Агентства ООН у справах біженців на сході України Вартаном Мурадяном. Спільно з колегами обговорили майбутні плани.

У 2020 році на території району будуть реалізовуватися декілька проектів, серед них допомога на соціальний супровід,  навчання ініціативних груп для реалізації цілей по згуртування громад. Під час розмови було досягнуто домовленостей про реалізацію проекту в селищі Луганськом по створенню центру спілкування.

За результатами зустрічі було досягнуто домовленість про реалізацію проектів по учбовим закладам, після їх обстеження.

• Вдячна всім міжнародним організація за допомогу у вирішення багатьох проблемних питань, це і соціальний захист, і транспортне сполучення, і соціальний супровід. Головне, що ми працюємо на порозумінні і для людей, подякувала Тетяна Єрохіна гостям.