Робоча зустріч з міжнародною гуманітарною організацією

03 березня 2020 року в малій залі Бахмутської райдержадміністрації пройшла зустріч керівництва та структурних підрозділів Бахмутської райдержадміністрації з міжнародною гуманітарною організацією Impact-initiatives з метою обговорення проведення дослідження потреб та можливостей  громад у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру на території Бахмутського району Донецької області.

Під час зазначеної наради визначено територія, порядок взаємодії та основні нагальні питання, які будуть відображені в опитуванні населення представниками міжнародної гуманітарної організації IMPACT. Забезпечено вирішення питання щодо подальшої співпраці та висвітлення і розв’язання проблемних питань на території Бахмутського району.