Бахмутський район вирішує питання додержання вимог пожежної безпеки в закладах освіти та закладах соціальної інфраструктури

Дата: 04.03.2020 12:57

04 березня 2020 року голова райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела позачергове засідання Бахмутської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, у якому взяли участь голови органів місцевого самоврядування Бахмутського району, структурні підрозділи райдержадміністрації, головні лікарі закладів охорони здоров’я, місцеві підрозділи ДСНС України у Донецькій області, Бахмутська районна філія Державної установи «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України» та Бахмутське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Донецькій області. На комісії розглядались питання щодо готовності відповідних служб до проведення протиепідемічних заходів з недопущення занесення і поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019 – nCoV на території Бахмутського району, додержання та виконання вимог пожежної безпеки в закладах освіти та закладах соціальної інфраструктури на території Бахмутського району, технічного стану джерел зовнішнього протипожежного постачання на території Бахмутського району та затвердження «Комплексного плану заходів щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення Бахмутського району у весняно-літній період 2020 року».

Під час наради були обговорені проблемні питання та визначено ряд заходів щодо їх вирішення.

За результатами розгляду питань підприємствам, установам і організаціям доручено проаналізувати стан виконання запропонованих приписами протипожежних заходів і провести роботу щодо включення до відповідних програм протипожежних заходів, які потребують фінансування.

Відповідно до інформації головного лікаря КНП «ЦПМСД Бахмутської районної ради», Бахмутський район готовий до проведення протиепідемічних заходів з недопущення занесення і поширення випадків гострої респіраторної хвороби на території Бахмутського району. Також голова райдержадміністрації зазначила, що з боку райдержадміністрації в місцевий матеріальний резерв будуть закуплені необхідні засоби для допомоги у разі необхідності лікарням Бахмутського району.