A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЙ З ПИТАНЬ ПРИЗНАЧЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ

Дата: 04.03.2020 09:11
Кількість переглядів: 580

Фото без опису

04 березня голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела засідання районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги.

Члени комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям розглянули 4 заяви. За результатами розгляду документів 3 малозабезпеченим сім’ям буде призначена державна допомога. Одному заявнику відмовлено, оскільки заявник не працює, не перебуває на обліку в Бахмутському міському центрі зайнятості та не використовує можливостей, передбачені законодавством, задля покращення свого матеріального становища.

Членами комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання розглянуто 16 заяв щодо призначення житлової субсидії. Більшість заяв за результатами розгляду була задоволена. На підставі діючого законодавства 7 заявникам відмовлено у призначенні житлової субсидії.

На засіданні комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам сьогодні розглянуто 105 заяв ВПО. За 103 заявами комісією прийняті рішення про призначення різних видів соціальних виплат.

Разом із тим 2 внутрішньо переміщеним особам відмовлено у призначенні соціальних виплат, оскільки в ході перевірки відомостей, заявлених у документах, вони були відсутні за фактичним місцем проживання та протягом трьох днів не звернулися до УПСЗН райдержадміністрації задля підтвердження свого фактичного проживання на території Бахмутського району.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора