Про встановлення статусу особи, на яку поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

Дата: 28.02.2020 10:08

Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації з метою забезпечення соціального захисту членів сімей військовослужбовців,  які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та загинули (пропали безвісти), померли внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, інформує про розгляд питань, пов’язаних із встановленням статусу осіб, на яких поширюється дія Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про  жертви нацистських переслідувань».

У лютому 2020 року статус члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни, відповідно до вимог законодавства, встановлено мешканці с. Траневе, матері загиблого військовослужбовця, який захищав незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брав безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції.

За додатковою інформацією звертатись до управління праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації. Телефон для довідок для мешканців Бахмутського району (0627) 44-91-70.