A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Представники Бахмутського району взяли участь в дискусії по законопроекту з питань децентралізації

Дата: 27.02.2020 16:39
Кількість переглядів: 702

Фото без опису

У Краматорську відбулося  засідання Ради розвитку громад і територій при Донецькій облдержадміністрації. Учасники  обговорювали зміни до Конституції України з питань децентралізації.  Участь у обговоренні взяли віце-прем’єр міністр України – міністр розвитку громад і територій Денис Шмигаль, голова Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко, голова Донецької облдержадміністрації  Павло Кириленко, народні депутати, представники органів місцевого самоврядування, райдержадміністрацій  та інститутів громадянського суспільства.

Для Бахмутського району в цілому актуальними залишаються питання подальшої долі Зайцівської ВЦА, створення нових територіальних громад, спроможність у майбутньому вже існуючих. Жваво обговорювали питання делегованих повноважень та фінансових ресурсів, можливості надання громади якісних послуг.

Після обговорення були представлені проекти, які  виконуються  в області за програмою Президента «Велике будівництво».« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора