В Бахмутському районі затвердили програму розвитку на 2020 рік

Дата: 26.02.2020 14:57

На 41 черговій сесії Бахмутської районної ради було затверджено головний документ розвитку району - програму соціально-економічного розвитку. До програми були включені пропозиції структурних підрозділів райдержадміністрації, райради, місцевих рад та підприємств. Після плідної роботи райдержадміністрації з депутатською комісією з питань економічної політики, бюджету і фінансів до проекту були внесені зміни та уточнення. Завдяки підтримці району у поточному році в населених пунктах будуть проведені ремонти в дошкільних установах, закладах культури, планується благоустрій міст та селищ. Велика увага у документі приділена освіті та медицині, не залишилися без уваги спорт та культура. Депутатами також були затверджені програми соціального напрямку, розроблені управлінням праці та соціального захисту.