Соціальна роль в громаді

Дата: 26.02.2020 14:13

21 лютого 2020 року в МЦ «Імпульс» м. Світлодарськ відбувся міні-тренінг на тему «Робота з громадою. Соціальні ролі в громаді», який провели представники Міжнародної Чеської організації «Людина в біді» в партнерстві з організацією «Посмішка дитини», на якій були запрошені 3 фахівців із соціальної роботи Бахмутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, які обслуговують територію м. Світлодарська та смт. Луганське, представники громадськості та державних установ міста. У результаті заходу учасники ознайомились з видами соціальних ролей, навчились ефективному розподілу ролей в команді, що має привести к підвищенню рівня згуртованості як громади в цілому, так і окремого колективу.