«Життя прекрасне. Бережіть його»

Дата: 25.02.2020 17:30

Сьогодні молоде покоління потребує більшої уваги дорослих, адже юнаки тільки зовні справляють враження незалежних і самостійних, а «всередині» хлопці і дівчата дуже вразливі й болісно реагують на життєві труднощі. Щоб уберегти життя підлітків від зламаної волі, від слабкості, від відчаю та допомогти їм стати сильними і насолоджуватися перемогами над складнощами життя в Новолуганській ЗОШ І-ІІІ ступені фахівцем із соціальної роботи Бахмутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводилась бесіда з елементами тренінгу з учнями 2-го та 8-го класу на тему: «Життя прекрасне. Бережіть його». Учні залучалися для обговорення цієї актуальної на сьогоднішній день проблеми молоді і виконували такі завдання: вправа «Потрібні слова», де учні добирали слова, які зможуть підтримати та втішити у різних ситуаціях; вправа «Емоції – палітра почуттів», учні висловили свої емоції, які вони переживають в різні моменти свого життя.

Обмінюючись враженнями від заходу, діти погодилися з тим, що світ такий дивовижний і сповнений можливостей, а їм потрібно ще так багато встигнути. Тому потрібно пам’ятати: Життя таке прекрасне, і кожному лиш раз воно дано.