Шкільна волейбольна ліга України

Дата: 19.02.2020 15:13

З метою розвитку в Бахмутському районі волейболу, підвищення значимості фізичної культури і спорту як важливої складової у формуванні здорового способу життя, організації дозвілля юнаків та дівчат, пропаганди українського спорту 18 лютого 2020 року на базі Часовоярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №17 було проведено І етап змагань чемпіонату Донецької області з волейболу серед команд школярів закладів загальної середньої освіти в межах чемпіонату України з волейболу серед команд юнаків та дівчат ЗЗСО – Шкільна волейбольна ліга України (ШВЛУ).
У змаганнях узяли участь п’ять команд, які були розподілені на дві вікові категорії – старші (9-11 класи) та середні (6-8 класи). Гра була цікавою та захоплюючою, усі команди запекло змагалися за звання найкращої. У гострій, безкомпромісній боротьбі команда Миронівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 посіла друге місце. Вітаємо наших спортсменів та бажаємо нових перемог і сильного командного духу!
Усі команди були нагороджені грамотами. Учасники спортивних баталій показали гідну майстерність та бажання перемогти.
Дуже дякуємо всім присутнім, які підтримували та тримали в тонусі наших гравців.