A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

В Бахмутській РДА обговорювали пільговий проїзд

Дата: 19.02.2020 10:36
Кількість переглядів: 1007

Фото без опису

19 лютого голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела засідання комісії з питань розрахунків обсягів компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

Керівник райдержадміністрації наголосила, що  на сьогодні збільшилася кількість скарг від пенсіонерів міста Часів Яр з приводу відмов безкоштовного перевезення. Вже є звернення  з вказівкою дати, часу маршруту та номерів автобусів. З цього приводу люди можуть звернутися до суду, з боку адміністрації їм буде надана консультативна юридична  допомога. Але головним залишається питанням сталого транспортного сполучення між населеними пунктами і реалізація законних прав громадянам, тому с перевізником треба досягати домовленостей.

В ході роботи члени комісії розглянули питання  укладення договору для відшкодування компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян – мешканців Бахмутського району на березень 2020 року.

З метою забезпечення реалізації прав окремих категорій громадян на пільговий проїзд  автомобільним транспортом загального користування Комісією прийняте рішення  доручити управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації укласти договір про виплату компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян – мешканців Бахмутського району:

- автомобільним транспортом на березень 2020 року в межах наданих бюджетних асигнувань з ТОВ «Автотранспортне підприємство 11406» по маршрутах: «м. Бахмут – с. Новолуганське», «м. Бахмут – м. Часів Яр».

- залізничним транспортом на 2020 рік в межах наданих бюджетних асигнувань (з урахуванням міжбюджетних трансфертів до районного бюджету Званівської сільської та Сіверської, Соледарської міських об’єднаних територіальних громад)  з Регіональною філією «Донецька залізниця» АТ «Українська залізниця»  на приміських та міжміських маршрутах.

З метою визначення коефіцієнту співвідношення безоплатних пасажирів до платних на маршрутах «м. Бахмут – с. Новолуганське», «м. Бахмут – м. Часів Яр» було проведено з 3 по 7 лютого 2020 року (включно) обстеження пасажиропотоків на зазначених маршрутах за графіком та планом обстеження. Комісія затвердила коефіцієнт у розмірі 0,77.

Члени комісії також прийняли рішення розглянути можливість проведення соціальних рейсів два рази на тиждень.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора