Бахмутська районна державна адміністрація
Донецької області

Мешканцям Бахмутського району призначені різні види державної соціальної допомоги

Переглядів: 362

19 лютого голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела засідання районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги.

Члени комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям розглянули 3 заяви. За результатами розгляду документів 1 малозабезпеченій сім’ї буде призначена державна допомога. Двом                заявникам відмовлено, оскільки заявники не працюють, не перебувають на обліку в Бахмутському міському центрі зайнятості та не використовують можливостей, передбачені законодавством, задля покращення свого матеріального становища.

Членами комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання розглянуто 54 заяви щодо призначення житлової субсидії та 2 заяви про включення до ЄДАРП і надання пільг. Більшість заяв за результатами розгляду була задоволена. На підставі діючого законодавства 6 заявникам відмовлено у призначенні житлової субсидії.

На засіданні комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам сьогодні розглянуто 113 заяв ВПО. За 111 заявами комісією прийняті рішення про призначення різних видів соціальних виплат.

Разом із тим 2 внутрішньо переміщеним особам відмовлено у призначенні соціальних виплат, оскільки в ході перевірки відомостей, заявлених у документах, вони були відсутні за фактичним місцем проживання та протягом трьох днів не звернулися до УПСЗН райдержадміністрації задля підтвердження свого фактичного проживання на території Бахмутського району.« повернутися до списку новин