В Бахмутській РДА відбулася робоча нарада з гострих питань життєдіяльності

18 лютого голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Начальники управлінь і відділів проінформували про стан справ за напрямками діяльності очолюваних ними підрозділів, основні заходи, заплановані на поточний тиждень.

Голова райдержадміністрації наголосила на стан виконавської дисципліни, на виконання бюджетного кодексу з боку головних розпорядників та на своєчасність підготовки документів.

Начальникам відділів зі статусом юридичних осіб були надані доручення провести інвентаризацію основних засобів з метою раціонального використання майна.

Окремим керівникам структурних підрозділів Тетяна Єрохіна зробила зауваження стосовно низької активності в реалізації державних та регіональних програм.