В Бахмутській РДА – новий заступник голови райдержадміністрації

Розпорядженням голови Бахмутської РДА від 17.02.2020 заступником голови призначений Володимир Кувикін.

Володимир Олександрович раніше займав посаду заступника голови Луганської селищної ради. За період роботи в селищі Луганському він організував і виконав спільно з колегами декілька проектів, серед яких відновлення водопостачання, благоустрій населених пунктів, реконструкція  вуличного освітлення.

В перший день роботи  заступника голова райдержадміністрації  Тетяна Єрохіна визначила основні напрямки його роботи. Володимир Олександрович буде займатися питаннями житлово-комунального господарства, цивільного захисту та земельними відносинами.

Новий заступник провів ряд зустрічей з представниками структурних підрозділів районної  держадміністрації.