Розпочата робота з підготовки районного свята до Міжнародного жіночого дня

Дата: 14.02.2020 11:44

14 лютого 2020 року в Бахмутській райдержадміністрації відбулось засідання організаційного комітету з підготовки до святкування в районі державних та професійних свят. Голова організаційного комітету Тетяна Єрохіна ознайомила присутніх з порядком денним. Основне питання, яке розглядалось організаційним комітетом - підготовка та проведення районного свята з нагоди Міжнародного жіночого дня. За рішенням членів організаційного комітету прийнято рішення провести районне свято 5 березня 2020 року в місті Світлодарськ.

У ході проведення засідання організаційного комітету були опрацьовані питання підготовки урочистої та концертної програми, проєкту кошторису районного заходу. Також окремо розглянуті питання підготовки та роботи тематичних локацій різних напрямів для гостей та делегацій місцевих рад Бахмутського району. З урахуванням пропозицій, які надійшли від членів організаційного комітету, голова організаційного комітету Тетяна Єрохіна  визначила основні першочергові завдання та проблеми, які потребують вирішення.

Наступний організаційний комітет відбудеться 21 лютого 2020 року.