A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

В Бахмутському районі відновлять будівлю школи

Дата: 14.02.2020 08:34
Кількість переглядів: 1661

Фото без опису

З обласного матеріального резерву Донецької ОДА виділені будівельні матеріали на відновлення покрівлі Миронівської ЗОШ № 1.

Під час робочого візиту до закладів соціальної сфери голова Бахмутської РДА Тетяна Єрохіна побувала у школах селища Миронівський. Керівник району зустрілася з педколективами і зазначила, що завдяки підтримці особисто голови Донецької ОДА Павла Кириленка вирішено питання допомоги у вигляді будівельних матеріалів для покрівлі однієї із шкіл.

Школи зазнавали неодноразово  пошкоджень внаслідок обстрілів, силами міжнародних організацій, місцевої влади робились поточні невеликі ремонти, але в цілому покрівля потребує заміни. У найближчий час матеріали будуть доставлені  до учбового закладу, щоб після всіх необхідних процедур розпочати ремонт.

Під час зустрічі освітян чекала ще одна приємна новина: завдяки соціальному партнерству з громадськими організаціями та підприємцями буде надана допомога у ремонті вестибюля та  туалетних приміщень. До справи відновлення шкіл обіцяли підключитися і батьки.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора