Бахмутська районна
державна адміністрація

В Бахмутському районі відновлять будівлю школи

З обласного матеріального резерву Донецької ОДА виділені будівельні матеріали на відновлення покрівлі Миронівської ЗОШ № 1.

Під час робочого візиту до закладів соціальної сфери голова Бахмутської РДА Тетяна Єрохіна побувала у школах селища Миронівський. Керівник району зустрілася з педколективами і зазначила, що завдяки підтримці особисто голови Донецької ОДА Павла Кириленка вирішено питання допомоги у вигляді будівельних матеріалів для покрівлі однієї із шкіл.

Школи зазнавали неодноразово  пошкоджень внаслідок обстрілів, силами міжнародних організацій, місцевої влади робились поточні невеликі ремонти, але в цілому покрівля потребує заміни. У найближчий час матеріали будуть доставлені  до учбового закладу, щоб після всіх необхідних процедур розпочати ремонт.

Під час зустрічі освітян чекала ще одна приємна новина: завдяки соціальному партнерству з громадськими організаціями та підприємцями буде надана допомога у ремонті вестибюля та  туалетних приміщень. До справи відновлення шкіл обіцяли підключитися і батьки.