Вітання голови Бахмутської районної державної адміністрації з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні воїни-інтернаціоналісти!

Вітаємо вас із Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цього дня ми вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах, з глибокою шаною звертаємось до всіх синів і дочок України, яким довелося брати участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави.

Цього пам’ятного дня ми низько схиляємо голови перед нашими земляками – солдатами і офіцерами, і  збережемо вічну пам’ять про загиблих, яким не судилося повернутися додому.

Бажаємо Вам, шановні воїни-інтернаціоналісти, ветерани-афганці, вашим родинам міцного здоров’я, родинного тепла, добробуту і мирного неба!

Голова  Бахмутської райдержадміністрації                                                    Т. Єрохіна