Кабмін розширив категорії дітей, яким нададуть допомогу для оздоровлення

Дата: 12.02.2020 16:46

На черговому засіданні Кабінету Міністрів України 5 лютого 2020 року за ініціативи Міністерства соціальної політики прийнято постанову, що передбачає розширення переліку категорій дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, для забезпечення їх оздоровлення та відпочинку.

До даного переліку  включено:

- дітей журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків;

- дітей, одному з батьків яких встановлено інвалідність I або II групи;

- дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

- дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.

Завдяки цьому, діти будуть направлятися на оздоровлення та відпочинок у відповідні дитячі заклади, в тому числі Міжнародний дитячий центр «Артек» та Український дитячий центр «Молода гвардія» за рахунок бюджетних коштів.

За детальною інформацією щодо умов та переліку необхідних документів, необхідно звернутись до управління праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації Донецької області  за адресою: 84500, Донецька обл., м. Бахмут, вул. Миру 69, ( каб. №11 ) або за телефоном: (0627) 44-71-55.