Пам’ятаємо про земляків, які загинули на чужині

Дата: 12.02.2020 15:56

Напередодні 31-річниці виводу військ з Афганістану, Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав голова Бахмутської райдержадміністрації Т.Єрохіна відвідала маму загиблого воїна-афганця Мазур Ніну Олександрівну в місті Часів Яр. Така добра традиція в районі існує багато років. Вклонитися та подякувати матері за загиблого сина Івана,який у 1983році був призваний на військову  службу,брав участь у бойових операціях та у1984 році в м. Кабул загинув у бою. За мужність та відвагу нагороджений Орденом Червоної Зірки.

Відбулась  добросердечна бесіда. Спогади та сльози – все це відчували присутні. Тетяна Іванівна засвідчила безмежну шану і глибоку повагу до пам’яті про сина, до наших співвітчизників, яким довелося нести нелегку військову службу в гарячих точках світу, підкреслила важливість для патріотичного виховання підростаючого покоління вшанування подвигу воїнів-інтернаціоналістів. Побажала миру та порозуміння, затишної оселі та благополуччя, здоров'я,терпіння та добра. Зі словами вдячності за увагу Ніна Олександрівна  прийняла  подарунок. Не забуті імена загиблих, не забуті ті, чиї життя вона зруйнувала, вічно пам'ятатимемо наших героїв були висловлені  головами рад районної та первинної організацій ветеранів війни та праці.