Бахмутський район готується до відновлення пошкодженого житла

Дата: 10.02.2020 14:22

Голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна з представниками Бахмутського району 10 лютого 2020 року прийняли участь у спільній робочій нараді в Донецькій обласній державній адміністрації щодо організації та проведення відновлюваних робіт пошкодженого/зруйнованого житла в області. Нарада відбувалась під головування заступника голови Донецької облдержадміністрації, обласної військово-цивільної адміністрації Вадима Філашкіна, де обговорювались організаційні питання стосовно залучення регіонального резерву для відновлення житлових будинків на території області із залученням підрозділів ГУ ДСНС України у Донецькій області.

У рамках зазначеної програми Бахмутська райдержадміністрація опрацьовує з органами місцевого самоврядування відповідний пакет документів та ряд заходів щодо участі та проведенні відновлюваних робіт пошкодженого/зруйнованого житла на території Бахмутського району. По території області планується відновити більше 1000 житлових будинків. На території Бахмутського району, згідно з наданою інформацією від місцевих голів, 162 будинка. Вирішення зазначеного питання на території Бахмутського району залежить від активної роботи органів місцевого самоврядування.