Сім’ям Бахмутського району надана дієва допомога

Дата: 07.02.2020 12:23

За результатами робочої зустрічі з представниками  ГО «Проліска», 6 лютого 2020 року  було здійснено виїзд фахівців із соціальної роботи Бахмутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спеціалістів управління праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації та спеціалістів служби у справах дітей до міста Часів Яр, для з’ясування ситуації та надання допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах.  В ході виїзду було проведено обстеження  матеріально-побутових умов проживання в 3 сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах, складено відповідні акти, проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо призначення всіх видів державної допомоги, поновлення соціальних виплат.

Сім’ї взяті під соціальний супровід Бахмутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді центру для отримання комплексу соціальних послуг; в одній сім’ї, за допомогою ЦНАП Часовоярської міської ради буде вирішено питання щодо реєстрації неповнолітніх дітей за місцем проживання, а також у двох сім’ях оформлюються документи на розгляд комісії з питань надання матеріальної допомоги за рахунок коштів з районного бюджету на лікування дітей.

Крім того, завдяки плідній співпраці  Бахмутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з благодійними організаціями, сім’ям надана гуманітарна допомога у вигляді засобів особистої гігієни та канцелярського приладдя для дітей.