Оперативне реагування на складні погодні умови

Дата: 07.02.2020 10:00

З 05 по 07 лютого 2020 року на території Бахмутського району у складних умовах, у зв’язку зі снігопадами та хуртовинами, опинились 27 водіїв вантажних автомобілів, трапилось 2 ДТП з 11 пасажирами. Завдяки швидкому реагуванню місцевих підрозділів ДСНС України у Донецькій області та Бахмутського відділу поліції ГУ НП України в Донецькій області, за підтримки Бахмутської райдержадміністрації (залучення матеріального резерву райдержадміністрації) було забезпечено оперативне виконання рятувальних заходів та ліквідацію наслідків надзвичайних подій.

Бахмутська райдержадміністрація висловлює подяку місцевим підрозділам ДСНС України у Донецькій області та Бахмутському відділу поліції ГУ НП України в Донецькій області за надання допомоги людям та забезпечення регулювання дорожнього руху.