Робоча поїздка Тетяни Єрохіної до Калинівської сільської ради

Дата: 06.02.2020 17:04

6 лютого в рамках робочої поїздки по району голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна відвідала Калинівську сільську раду, із сільським головою Наталією Бойко обговорили питання, що стосуються реконструкції приміщення, відведеного під розташування фельдшерсько-акушерського пункту. Разом оглянули приміщення майбутньої медичної установи, яке нещодавно було виведено з житлового фонду.

Під час зустрічі також обговорювалось питання відкриття в селищі молодіжного центру. Тетяна Єрохіна зазначила, що в установах соціальної сфери необхідно створити належні умови праці для робітників, і відвідувачі також повинні почувати себе комфортно. Без цього неможливо забезпечити надання якісних послуг населенню.