Робоча поїздка голови Бахмутської райдержадміністрації до смт. Луганське

Дата: 05.02.2020 09:39

4 лютого голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна під час робочої поїздки по району побувала в смт. Луганське, разом з представниками Луганської селищної ради оглянули технічний стан мосту на шляху із селища до смт. Миронівський. Під впливом часу міст зазнав деяких пошкоджень, які можна усунути задля більш безпечного і зручного пересування автотранспорту та людей.

До райдержадміністрації та місцевої ради вже надходили звернення від батьків учнів, жителів населених пунктів з проханням відремонтувати міст. За результатами розгляду на місці даного питання прийнято рішення провести ремонтні роботи із залученням активних підприємців району.

Тетяна Єрохіна також оглянула приміщення амбулаторії та запропонувала силами КП «Луганське» провести благоустрій прилеглої території.