Робоча поїздка Тетяни Єрохіної до селища Новолуганське

Дата: 03.02.2020 13:57

3 лютого під час робочої поїздки по району голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна побувала в сел. Новолуганське, разом із сільським головою Костянтином Саркісовим і представниками цивільно-військового співробітництва обговорили питання доступу мешканців селища до місцевого кладовища.

Це кладовище розташоване майже на самій лінії зіткнення, тому його відвідування ставить під загрозу життя людей.

У ході обговорення проблеми розглянуто питання відведення земельної ділянки під  кладовище в іншому, більш безпечному, місці. Найближчим часом дане питання буде розглянуто Новолуганською сільською радою. Бахмутська райдержадміністрація, зі свого боку, сприятиме щодо оперативного проведення необхідних організаційно-практичних заходів.

Тетяна Єрохіна також відвідала Новолуганську ЗОШ І-ІІІ ступенів, з директором школи і керівництвом сільської ради обговорили питання ремонту їдальні та харчоблоку навчального закладу.