В Бахмутському районі посилені протиепізоотичні заходи

Дата: 29.01.2020 16:20

Голова Бахмутської РДА Тетяна Єрохіна взяла участь у засіданні Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Донецькій ОДА. Засідання провів заступник голови облдержадміністрації Вадим Філашкін. На нараді обговорювали питання готовності до виникнення спалахів високо патогенного грипу птиці. Комісія розпочала роботу у зв’язку з ситуацією у Вінницькій області. На території району діє одне господарство, в якому утримується поголів’я птиці - ферма по утриманню гусей.

На сьогодні проведена перевірка ферми і виявлені окремі порушення. ФОП отримав припис. З господарем ферми вже проведена робота і він запевнив, що всі недоліки будуть усунені.

Також голова РДА доповіла про виконання доручення стосовно оновлення незнижуваних резервів для проведення заходів з ліквідації небезпечних інфекційних захворювань.