A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Протидія булінгу

Дата: 28.01.2020 14:58
Кількість переглядів: 689

Фото без опису

27 січня 2020 року в Новолуганській ЗОШ І-ІІІ ступенів з учнями 2-ого класу була проведена профілактична бесіда на тему: «Ми проти булінгу. Закони доброти». Мета: ознайомити учнів з поняттям, формами та структурою булінгу; виховувати почуття власної гідності; виховувати почуття переживання до дитини, яка зазнала насильства; розвивати навички протидії булінгу; розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формувати навики відповідальної та безпечної поведінки; сприяти створенню дружнього дитячого колективу, виховувати чемне ставлення одне до одного.

Діти переглянули короткий мультфільм «Про їжачка», в якому порушується тема дружби, співчуття та допомоги дітей одне одному та висловили свою власну думку про почуття від побаченого, про негативні та позитивні моменти, про цінність дружби та про шляхи будування добрих взаємовідносин у дитячому колективі.

На завершення заходу діти утворили «Серце добрих справ» та зробили висновок, що добрі справи робити приємніше ніж погані.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора