Бахмутська районна державна адміністрація
Донецької області

АПАРАТНА НАРАДА ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ТЕТЯНИ ЄРОХІНОЇ

Переглядів: 397

28 січня голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Начальники управлінь і відділів поінформували про стан справ за напрямками діяльності очолюваних ними підрозділів, основні заходи, заплановані на поточний тиждень.

Начальник фінансового управління Любов Бондаренко доповіла про стан виконання районного бюджету, поінформувала про невиконання окремими радами бюджету. Тетяна Єрохіна наголосила на необхідності посилення роботи місцевих рад з платниками податків на відповідній території з метою виконання бюджету.

Керівник району наголосила, що на колегії буде заслуханий звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку Бахмутського району на 2019 рік.

Також було озвучено про оголошення конкурсів на начальників відділів і управлінь райдержадміністрації. Керівник адміністрації звернула увагу на низький стан підготовки листів та відповідей на звернення громадян.« повернутися до списку новин