Робоча нарада голови Бахмутської РДА по відновленню критичної інфраструктури

Дата: 28.01.2020 08:57

Голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела робочу нараду з питання відновлення закладів освіти, які зазнали руйнувань під час проведення ООС.

У минулому році завдяки допомозі Донецької ОДА, а саме через обласний матеріальний резерв, були відновлені школи м. Світлодарськ. Ремонт покрівлі, заміна вікон та інші види робіт ,які були проведені у закладах освіти, дозволили проводити якісний навчальний процес. Зараз будуть вестися роботи по Миронівській ЗОШ № 1. Планується зробити ремонт покрівлі та замінити вікна.

Керівник району наголосила, що відновлення соціальної інфраструктури питання номер один для всіх рівнів влади. Водночасно вирішується питання відновлення приватного житла. Зараз місцеві ради надають до РДА списки осіб, які можуть скористатися обласною програмою відновлення житла (ремонт покрівель).