В Світлодарську відзначили першу річницю соціальної установи

Голова Бахмутської РДА Єрохіна Тетяна Іванівна привітала колектив та відвідувачів відділення денного перебування КУ "Бахмутський райтерцентр соціального обслуговування" у м.Світлодарськ з першою річницею. Вже рік, як у місті працює відділення. За цей час багато людей похилого віку знайшли підтримку, отримали допомогу  та розкрили таланти. У відділенні ж масажний кабінет, тренажерний зал та міні комп’ютерний клас.

Тетяна Єрохіна подякувала Гуманітарній місії ГО "Проліска", Світлодарській міській раді, Вуглегірській ТЕС за допомогу у відкритті, відзначила гарну роботу відділення. Вірші і пісні виконували відвідувачі, а учні Світлодарської школи мистецтв подарували концерт.

В подарунок Тетяна Єрохіна  передала хору відділення денного перебування чайний сервіз.