Засіданні Спостережної комісії при райдержадміністрації

Дата: 23.01.2020 16:24

23 січня 2020 року голова Спостережної комісії при райдержадміністрації, голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела засідання спостережної комісії при райдержадміністрації, на якому було розглянуто питання роботи з неповнолітніми, які звільнились з місць позбавлення волі та з неповнолітніми, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

У засіданні комісії взяли також участь представники правоохоронних органів, соціальної сфери, громадських організацій.

Спостережною комісією при райдержадміністрації було вирішено посилити контроль за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів неповнолітніх осіб, які скоїли кримінальні правопорушення та засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, неповнолітні особи, які звільнилися з місць позбавлення волі на території Бахмутського району службою у справах дітей Бахмутської райдержадміністрації, ЮП СП Бахмутського ВП ГУ НП в Донецькій області, Бахмутським МРВ філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області, Бахмутським районним центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.