Зустріч голови Бахмутської РДА з мешканцями селища Луганське

Дата: 23.01.2020 09:57

Голова Бахмутської РДА Тетяна Єрохіна зустрілася з мешканцями селища Луганське, житло  яких було пошкоджено внаслідок бойових дій.

У 2019 році за рахунок обласного матеріального резерву та коштів обласного бюджету силами ДСНС були відновлені будинки на півдні області. Завдяки цій програмі багато родин відремонтували свої домівки. Така програма буде діяти і у цьому році. Керівник району розповіла про особливості реалізації цих заходів, долю участі місцевих органів влади та поцікавилась найбільш актуальними проблемами мешканців. Одразу 3 родини заявили про бажання відновити покрівлі,саме вони можуть розраховувати на допомогу.

Селищна рада узагальнить всі звернення та надасть їх  до райдержадміністрації.

Також голова райдержадміністрації побувала в недавно відремонтованій будівлі, де проходять  зустрічі з громадськістю.