A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Засідання комісій з питань призначення державної соціальної допомоги

Дата: 22.01.2020 09:21
Кількість переглядів: 581

22 січня голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела засідання районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги.

Членами комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям розглянуто три заяви. За результатами розгляду документів двом малозабезпеченим сім’ям буде призначена державна допомога. Одному заявнику відмовлено у призначенні державної допомоги, оскільки заявник не використовує можливості, передбачені законодавством, задля покращення свого матеріального становища.

Члени комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання розглянули 25 заяв про призначення житлової субсидії. Більшість заяв за результатами розгляду була задоволена. На підставі діючого законодавства 6 заявникам відмовлено у призначенні житлової субсидії.

Члени комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам сьогодні розглянули 100 заяв ВПО. За 96 заявами комісією прийняті рішення про призначення різних видів соціальних виплат.

Разом із тим 4 внутрішньо переміщеним особам відмовлено у призначенні соціальних виплат, оскільки в ході перевірки відомостей, заявлених у документах, вони були відсутні за фактичним місцем проживання та протягом трьох днів не звернулися до УПСЗН райдержадміністрації задля підтвердження свого фактичного проживання на території Бахмутського району.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора