A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Засідання комісій з питань призначення державної соціальної допомоги

Дата: 22.01.2020 09:21
Кількість переглядів: 612

Фото без опису

22 січня голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела засідання районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги.

Членами комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям розглянуто три заяви. За результатами розгляду документів двом малозабезпеченим сім’ям буде призначена державна допомога. Одному заявнику відмовлено у призначенні державної допомоги, оскільки заявник не використовує можливості, передбачені законодавством, задля покращення свого матеріального становища.

Члени комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання розглянули 25 заяв про призначення житлової субсидії. Більшість заяв за результатами розгляду була задоволена. На підставі діючого законодавства 6 заявникам відмовлено у призначенні житлової субсидії.

Члени комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам сьогодні розглянули 100 заяв ВПО. За 96 заявами комісією прийняті рішення про призначення різних видів соціальних виплат.

Разом із тим 4 внутрішньо переміщеним особам відмовлено у призначенні соціальних виплат, оскільки в ході перевірки відомостей, заявлених у документах, вони були відсутні за фактичним місцем проживання та протягом трьох днів не звернулися до УПСЗН райдержадміністрації задля підтвердження свого фактичного проживання на території Бахмутського району.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора