В Бахмутській райдержадміністрації відбулася робоча нарада з місцевими головами

Дата: 21.01.2020 16:20

21 січня голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела робочу нараду з метою доопрацювання проекту Програми економічного і соціального розвитку Бахмутського району на 2020 рік з головами місцевих рад, представниками депутатського корпусу та структурними підрозділами райдержадміністрації. Враховуючи залишки освітянської та медичної  субвенції, вільні залишки районного бюджету та орієнтовні показники надходжень з НСЗУ та обласного бюджету фінансове управління райдержадміністрації запропонувало місцевим радам визначитися з найбільш важливими заходами для отримання субвенції з районного бюджету. До уваги була взята чисельність населення по містам і селищам, а також розташування на території об’єктів соціальної інфраструктури. Представники громад повинні визначаться з пріоритетами, які нададуть до райдержадміністрації та районної ради.

Остаточне рішення буде прийнято на сесії Бахмутської районної ради.