Проведення наради з питань підведення підсумків щодо проведених перевірок з пожежної безпеки на території Бахмутського району

Дата: 21.01.2020 15:52

21 січня 2020 року під головуванням голови Бахмутської райдержадміністрації Єрохіної Тетяни  Іванівни проведено робочу нараду з представниками 8 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області, відділу освіти райдержадміністрації та відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи райдержадміністрації щодо підведення підсумків проведених перевірок з пожежної безпеки закладів, установ та організацій з масовим перебуванням людей: дошкільних навчальних закладів, шкіл, професійно-технічних і вищих навчальних закладів, гуртожитків, установ охорони здоров'я та соціального захисту, державних об'єктів критичної інфраструктури і транспортної інфраструктури.

На території Бахмутського району було перевірено 23 зазначених об’єкти, стан яких визнано задовільним.

Під час наради було обговорено проблемні питання та виявлені недоліки, які не є значним порушенням правил пожежної безпеки та не несуть загрозу життю та здоров’ю людей.

Наприкінці наради голова райдержадміністрації зазначила, що з метою усунення виявлених недоліків до Програми соціально-економічного розвитку Бахмутського району на 2020 рік будуть внесені відповідні заходи.