Відбулася зустріч голови Бахмутської РДА Тетяни Єрохіної з провідним тренером відділення дзюдо Донецької обласної спеціалізованої ДЮСШ Олександром Житюком

Дата: 21.01.2020 14:23

Команда юних спортсменів селища Миронівський відома не тільки в районі і області, а й у всіх куточках України. Юні дзюдоїсти неодноразово ставали переможцями змагань різних рівнів. У минулому році були запрошені і на міжнародний рівень, але відсутність закордонних паспортів стала причиною відмови.  Тетяна Єрохіна у той час зауважила, що необхідно надати допомогу родинам у  вирішенні цього питання.  21 січня керівник району і тренер команди  визначилися з кількістю спортсменів, кому необхідно допомогти в першу чергу.

Олександр Григорович також підняв питання про можливість співпраці адміністрації, підприємців і команди для створення позитивного іміджу Бахмутського району. В найближчий час таке співробітництво розпочнеться у вигляді показових виступів.